יום רביעי, 30 בנובמבר 2011

איך לקנות גי'נס


מכנסי ג`ינס הם אחד הפריטים בארון שתמיד ישמשו אותנו, הם אף פעם לא יוצאים מהאופנה, הם מתאימים לכל אירוע בין אם ללכת למכולת או לצאת לפאב, תלוי כמובן עם איזו עליונית, אף פעם לא נטעה אם נלבש ג`ינס. הבעיה היא שבדרך כלל יש לנו את הג`ינס המועדף, הוא הכי שחוק, כי הוא היחיד מכל הג`ינסים שקנינו שבאמת נוח לנו וגם נראה טוב. כל שאר הג`ינסים או קטנים מדי או גדולים מדי או לא מחמיאים או סתם לא.
רוצות יותר מג`ינס אחד טוב בארון? אז תמשיכו לקרוא.

תתאימו לגזרה שלכן
בדרך כלל כשאנחנו יצאות לקנות בגדים חדשים אנחנו מחפשות את הטרנדים החדישים ביותר באופנה, תמיד כדאי לנסות דברים חדשים אבל לפעמים הטרנדים והגזרות החדשות לא מחמיאות לגיזרה שלנו.
כשאתן מודדות ג`ינס אופנתי תוודאו באמת שהוא נראה עליכן טוב בלי קשר לאופנה. אם הג`ינס מגניב ויפה זה עדיין לא אומר שהוא יראה כך על הגוף, כשאתן מודדות את המכנס והוא לא מחמיא, אל תקנו, כי בחנות התלהבנו אבל בבית במבט שני אין מצב שנלך איתו , כי הוא מוציא את השומנים מהצדדים ,נותן לגזרה שלנו מראה מרובע מדי , משטיח את הטוסיק או שהבד מקדימה רפוי מדי ונוצרת "חבילה" . אם יש לך גזרה מלאה יותר וטוסיק רצוי לא להיות קורבן אופנה ולרכוש ג`ינס נמוך כי בסופו של דבר אתן נראות מגוחך והרי ברור שלא קניתם אותו בגלל שהוא מחמיא לכן, אז אתן גם יוצאות לא בדיוק חכמות.... גזרות גבוהות יותר בדרך כלל מחמיאות לרוב הנשים , גזרה נמוכה יפה רק לצעירות רזות שלא איכפת להן גם לפעמים שהחריץ מבצבץ החוצה.

סקיני ג`ינס
מדדתם ג`ינס סקיני תוודאו שהוא לא צמוד יותר מדי ברגליים בעיקר באיזור השוקיים, מחקרים רבים הוכיחו כבר שמכנסי הסקיני יכולים לפגוע בזרימת הדם ובפעילות השרירים ברגליים , ראו הוזהרתם.
בנוסף הסקיני ג`ינס מחמיא יותר כשהוא בגזרה גבוהה יותר , הוא מאריך לא רק את הרגליים ומחטב את הגוף.

ג`ינס מתרחב:
מצאתם מכנס שאתן אוהבות, יושב נחמד מחמיא ונוח, תנסו מידה יותר קטנה.הרבה פעמים שמעתם מהמוכרים בחנויות שאומרים לכן שהג`ינס מתרחב, אז זהו שכן. הוא מתרחב בחצי מידה עד מידה אם המכנס צמוד עליכן אבל לא יותר מדי תסתובבו איתו קצת בחנות תשבו איתו ותראו שהוא טיפה יותר רחב, פתאום יותר נוח. אחרי כמה כביסות הבד יישחק קצת והמכנס יתרחב במידה .

בדיקה אחרונה:
גזרה יש ,מידה יש, מכנס יש, לפני שאתן ניגשות לקופה תבדקו את התפרים, את הכפתורים ואת הכיסים, תוודאו שאין פגמים במכנס ,כתמים ולכלוכים, כמובן אם תמצאו בבית תוכלו לחזור ולהחליף אבל עדיף לחסוך את הנסיעה החוזרת לקניון את הדלק ואת בזבוז הזמן ולבדוק אם המוצר תקין עוד בחנות.


תתחדשו . קניתם את המכנס תגיעו הביתה תלבשו אותו, תרחיבו אותו מעט בבית שיתפוס את הצורה שלכם.
טיפ נוסף ואחרון אם הג`ינס בצבע כהה רצוי לכבס כביסה ראשונה בנפרד כדי שלא יוריד צבע על בגדים אחרים . תכבסו את הג`ינסים תמיד הפוך 30 מעלות , כדי לשמור על הצבע והבד,ככל שתכבסו במים חמים יותר תשחקו את הבד .



אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה